Lp. Nazwa postaci Nazwa folderu Autor Rozmiar 

Ocena

1. Armored Gohan agohan SodonHID and Super Trunks 550 Kb  
2. Android 16 and16 GohanSSM2 169 Kb 5/10
3. Androide 18 and-18 Vision 234 Kb 7/10
4. Android 20 and20 GohanSSM2 140 Kb 5/10
5. Babidi babidi ??? 142 Kb 4/10
6. Bardock bardock alunfa 689 Kb 7/10
7. Bebi Vegeta bebi ??? 242 Kb 7/10
8. Bojack bojack GohanSSM2 305 Kb 6/10
9. Broli broli Necromancer 1 283 8/10
10. SSJ three Broli broli_ssj3 ??? 390 Kb 6/10
11. Broli SSJ 4 brolissj4 Princevegeta 724 Kb 7/10
12. Bulma bulma2 Cloud Strife FF7H FF7 Heaven 44 Kb 4/10
13. Burta burta Princevegeta 83 Kb 5/10
14. Cell 1st form cell1 GohanSSM2 186 Kb 5/10
15. Cell 2nd form cellform2 Bicio 1 270 Kb  
16. Cell cellhd Ssonic 326 Kb 7/10 
17. Cell junior cell-j _Vision 143 Kb  6/10 
18. Chibi Trunks chibi trunks Emuboarding  180 Kb 6/10 
19. Chichi chichi heroijapa and W1ll_Smith 305 Kb 4/10
20, Chosu chosu Nail 29 Kb 4/10
21.  Dabura dabura GohanSSM2 200 Kb 4/10
22. Dodoria dodoria ???   32 Kb 5/10 
23. Freeza 1st Form freeza1 Princevegeta 29 Kb 4/10
24. Freeza 100% freeza100 ??? 191 Kb 6/10
25. Freeza freezahd OverMind and _Vision 402 Kb 7/10
26. Future Trunks ftrunks Ssonic 883 Kb 10/10
27. Captain Ginew ginew ??? 88 Kb 6/10
28. Great S. [?] gman Princevegeta 80 Kb 4/10
29. SSJ4Gohan gohan SSJtrunks 191 Kb 6/10
30. Gohan SSJ2 gohanssj SodonHID 837 Kb 6/10
31. Goku Sayajin Goku Sayajin X Z B I T 712 Kb 4/10
32. Goku GT gokugt _Vision 409 Kb 5/10
33. Goku kid gokuk Emuboarding 417 Kb 5/10
34. Goku Kiouken x4 gokukx4 ??? 117 Kb 4/10
35. Goku Normal HD goku-n-hd EmuBoarding-MugeNow 1 045 Kb 8/10
36. Goku SSJ2 goku-ssj2 ribeiro 457 Kb 8/10
37. Goku SSJ 3 gokussj3 ??? 274 Kb 7/10
38. Goku SSJ 4 goku-ssj4 _Vision 517 Kb 8/10
39. SSJ5 Goku gokussj5 ??? 206 Kb -1/10
40. Gold Oozaru gold_oozaru Princevegeta 164 Kb 7/10
41. Gorunks SSJ4 gorunksssj4 ??? 306 Kb 5/10
42. Goten goten Alunfl@ 191 Kb 7/10
43. Gotenks SSJ3 gotenks GohanSSM2 279 Kb 5/10
44. Hyper buu hbuu GohanSSM2 349 Kb 6/10
45. Janemba Janemba beta1 Majin Gotenks 37 Kb 5/10
46. Jeice jeice Rhian Kay 79 Kb 5/10
47. Kaio shin kaioshin alunfl@ 148 Kb 6/10
48. Kakaroto kakaroto Kakaroto 1 689 Kb 10/10
49. Krillin krillin VinceJ18 352 Kb  
50. Kui kui ??? 120 Kb 6/10
51. Kurihan kurihan Kurihan 373 Kb  
52. Kuririn kuririn EmuBoarding-MugeNow 305 Kb 7/10
53. li'l Gohan lilgohan GohanSSM2 310 Kb 4/10
54. Lunch lunch Cartoon King 57 Kb 3/10
55. Nail nail ??? 288 Kb 6/10
56. Nappa nappa ??? 121 Kb 6/10
57. Normal Chibi trunks n-chibi trunks ??? 176 Kb 6/10
58. Normal Trunks n-trunks EmuBoarding-MugeNow 764 Kb 8/10
59. Pan (ssj) p2 Ssonic 355 Kb 7/10
60. Paikuhan paikuhan Kurihan & Cypher 426 Kb 8/10
61. Pan panchan Ssonic 307 Kb 7/10
62. P-Gohan SSJ2 p-gohan Barrado 176 Kb 6/10
63. Piccolo piccolo Ssonic 331 Kb 8/10
64. Raditz raditz ??? 774 Kb 9/10
65. Recoom recoom Lucifer-MugenMania 561 Kb 6/10
66. Great Saiyaman saiyaman OverMind and Lucifer 662 Kb 8/10
67. Son Goku Snk/SF sgoku ??? 724 Kb 6/10
68. Shadow Vegeta shadowvegeta Mattasaur 107 Kb 8/10
69. Son Gohan son-gohan EmuBoarding and Black_Spider-MugeNow 444 Kb 7/10
70. Raditz (ssj3) ssj3raditz sword happy trunks and cloud strife ff7h 544 Kb 8/10
71. SSJ4 Goten ssj4goten Kao 225 Kb 5/10
72. SSJ Gogeta ssjgogetaub22 ??? 183 Kb 5/10
73. SSJ Goku ssjgoku SSJ Trunks 324 Kb 5/10
74. Tensinhan tensinhan Sugio 66 Kb 6/10
75. Trunks trunks ??? 761 Kb 8/10
76. Future Trunks trunksE2 Ssonic 627 Kb 9/10
77. Mirai Trunks ttrunks Alexiei 752 Kb 8/10
78. Vegetto Ex vegeex Shishi-Ryu 647 Kb 7/10
79. Vegeta normal 2 vegeta normal 2 EmuBoarding-MugeNow 433 Kb 8/10
80. Majin Vegeta vegetahd Overmind 2 201 Kb 10/10
81. Vegetto SSJ3 vegssj3 ??? 189 Kb 7/10
82. Videl videl MRP@ 274 Kb 4/10
83. Vegeta SSJ3 vssj3 EmuBoarding 123 Kb 8/10
84. Vegeta SSJ5 vssj5 EmuBaarding 117 Kb 6/10
85. Yamcha yamcha Yuski The Dog 143 Kb 7/10
86. Yamcha yamchaw Tomur 152 Kb 6/10
87. Zangya zangya ??? 240 Kb 5/10
88. Zarbom zarbom EmuBoarding-MugeNow 264 Kb 7/10